Deze teams nemen deel aan onze eerste editie
Met 136 ingeschreven teams is onze eerste editie helemaal volzet. We tellen vol ongeduld af naar het Hemelvaartweekend om al dat jonge voetbalgeweld in actie te zien.
Binnenkort publiceren we de wedstrijdschema’s online, maar hieronder vindt u alvast de ingeschreven teams per leeftijdscategorie.
U6
- EM United
- FC Asse-Zellik 2002
- FC Dynamo Beervelde
- Jong Sint-Gillis A
- Jong Sint-Gillis B
- KFC Juventus Schoonaarde
- KHO Wolvertem Merchtem
- KSK Grembergen
- KVK Ninove
- SK Londerzeel A
- SK Londerzeel B
- SKN Sint-Niklaas
U7
- FC Asse-Zellik 2002
- FC Dynamo Beervelde
- Jong Sint-Gillis A
- Jong Sint-Gillis B
- Jong Sint-Gillis C
- KHO Wolvertem Merchtem
- KSK Grembergen
- KV Sint-Gillis
- KVK Ninove
- SK Londerzeel A
- SKN Sint-Niklaas
- VC Den Boskant
U8 – Gewestelijk
- Eendracht Buggenhout
- FC Dynamo Beervelde
- Jong Sint-Gillis C
- KFC Baasrode
- KSC Dikkelvenne
- KVC Jong Lede
- SKV Overmere
- VK Nederhasselt
U8 – Provinciaal
- Eendracht Zele
- FC Daknam
- Jong Sint-Gillis A
- Jong Sint-Gillis B
- KSK Grembergen
- SK Londerzeel
- SKL Doorslaar
- Standaard Denderleeuw
U9 – Gewestelijk
- FC Dynamo Beervelde
- Jong Sint-Gillis C
- KFC Heikant Zele
- KFC Juventus Schoonaarde
- Rangers Opdorp
- SK Aaigem
- SKV Overmere
- White Boys Sint-Niklaas
U9 – Provinciaal
- Eendracht Buggenhout
- Jong Sint-Gillis A
- Jong Sint-Gillis B
- KSC Lokeren Temse
- KSK Grembergen
- SK Londerzeel
- SKL Doorslaar
- Tor Deurne
U10 – Gewestelijk
- FC Dynamo Beervelde
- Tempo Overijse
- Jong Sint-Gillis B
- KSC Wilskracht Hofstade
- KSK Grembergen
- SK Berlare
- SK Londerzeel
- VJ Baardegem
U10 – Provinciaal
- FC Daknam
- Jong Sint-Gillis A
- KFC Wambeek Ternat
- KSK Grembergen
- KVC Jong Lede
- SKL Doorslaar
- Tor Deurne
- VW Hamme
U11 – Gewestelijk
- Athletico Antwerpen
- Eendracht Mazenzele Opwijk
- FC Dynamo Beervelde
- Jong Sint-Gillis B
- KVVE Massemen
- Rangers Opdorp
- SK Oudegem
- VKS Hamme-Zogge
U11 – Provinciaal
- FC Lebbeke
- Jong Sint-Gillis A
- K.Beerschot V.A.
- KSK Grembergen
- KVC Jong Lede
- KVV Zelzate
- SKL Doorslaar
- Tor Deurne
U12 – Gewestelijk
- FC Daknam
- FC Dynamo Beervelde
- HRS Haasdonk
- Jong Sint-Gillis B
- KFC Heikant Zele
- KVK Robur Moerzeke
- VK Nederhasselt
- VKS Hamme-Zogge
U12 – Provinciaal
- Eendracht Buggenhout
- Jong Sint-Gillis A
- K.Beerschot V.A.
- KVC Jong Lede
- SKL Doorslaar
- Tor Deurne
- Eendracht Elene Grotenberge
- VV Ternesse
U13 – Gewestelijk
- FC Dynamo Beervelde
- FC Latem
- HRS Haasdonk
- KSVE Bazel
- KV Sint-Gillis
- SK Munkzwalm
- SKL Doorslaar
- City Pirates Luchtbal
U13 – Provinciaal
- Eendracht Buggenhout
- FC Destelbergen
- Jong Sint-Gillis A
- KSC Dikkelvenne
- KSK Grembergen
- KSK Maldegem
- SK Munkzwalm
- Tor Deurne
U15 (8vs8)
- Eendracht Mazenzele Opwijk
- Jong Sint-Gillis A
- Jong Sint-Gillis B
- Jong Sint-Gillis C
- KFC Eppegem
- KSK Grembergen
- SK Berlare
- Spartak Buggenhout-Briel
U17 (8vs8)
- Jong Sint-Gillis A
- Jong Sint-Gillis B
- Jong Sint-Gillis C
- KFCH Sinaai
- KSK Grembergen
- FC Daknam
- KVC Jong Lede
- SK Oudegem